* Prihlásenie   * Registrovať

Naposledy ste tu boli
Práve je 20 Júl 2018, 05:10
Zobraziť témy bez odpovedí
Zobraziť aktívne témy

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 120 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Klubový magazín
OdoslaťOdoslané: 25 Mar 2009, 21:40 
Neprítomný
Obrázok používateľa

Založený: 22 Dec 2008, 00:16
Telefonický kontakt: 0905943404
Okres: Prievidza
Značka: renault
Typ: megane grandtour
Motor: 1.9dti
Výkon: 72kw
Rok výroby: 1999
neviem kde som mal napisat toto:rozmyslali ste uz niekedy nad klubovym magazinom:je to len otazka nic v zlom dakujem

Naposledy upravil hicotech dňa 26 Mar 2009, 11:56, celkovo upravené 1 krát.
rozdelena tema

Predmet príspevku: Re: Prechod na novú verziu stránok
OdoslaťOdoslané: 25 Mar 2009, 21:52 
Neprítomný
Obrázok používateľa

Založený: 13 Mar 2008, 13:04
Okres: Martin
Značka: Š
Typ: FC1
Motor: 1,9 TDi
Výkon: 74kW
Rok výroby: 2005
tunerPD napísal:
neviem kde som mal napisat toto:rozmyslali ste uz niekedy nad klubovym magazinom:je to len otazka nic v zlom dakujem

Nie nerozmyslali sme.Co by v nom akoze malo byt?
Mozes si zalozit temu a raz za tyzden zhrnut dianie vo FBBK... :-)

Profil Odoslať e-mailovú správu  

OdoslaťOdoslané: 25 Mar 2009, 22:12 
Neprítomný
Obrázok používateľa

ja neviem napr v kazdom vecsiom meste ako napr martin poprad prievidza dubnica a podobne by sa kazdy zvolil jedneho cloveka ktory by monitoroval cely mesaic co by sa u nich dialo pripadne stretavky foto a podobne veci.potom to zhnul a poslal podklad tomu kto ma moznost dat takyto casopis urobit proste nieco taketo ale vravim je to len moja fantazia tak som to sem hodil

OdoslaťOdoslané: 25 Mar 2009, 22:28 
Neprítomný
Obrázok používateľa

Založený: 19 Júl 2008, 01:39
Telefonický kontakt: 0910933456
Okres: Ilava
Značka: /F/I/A/T/
Typ: Brava
Motor: 1.9uniJetTurboDiesel
Výkon: 105 HorsePower
Mno zhrnul by som to asi tak ze by to bolo moc "lokalne" pretoze je nas strasne vela a nie kazdy tak ak MT , PD , PP , KE , DCA ...... sa vidia tak casto .... a pochybujem ze by mne napr. ako zastupcovi DCA chcel niekto referovat kde bol a co robil.Presne pre tento ucel je tu forum kde kazdy kto chce aby sa vedelo co ma nove to sem mohol napisat.Dalsia vec co sa tyka veci ako su zrazy tak ci tak je k tomu vzdy samostatna tema a v teme povacsine aj obrazky .... no a v neposlednom rade by som to isto neriesil tlacenou formou ale elektronickou napr. typu PDF .... Nic v zlom ale ako to tak sledujem bud si do klubu tak "zazrany" alebo mas tolko casu ze sa tomu mozes povenovat .... mozes kludne zhodnotit za napr. mesiac kto co porobil zaujimave na aute kde sa co udialo dat tomu nejaku podobu a pripadnym zaujemcom to rozposlat .... Ako napad to mozno nieje zle ale isto by sa tomu musel venovat minimalne jeden clovek naplno a clovek ktory ma cas sledovat vsetko co sa tu deje ...

OdoslaťOdoslané: 25 Mar 2009, 22:34 
Neprítomný
Obrázok používateľa

LeonDCA napísal:
Mno zhrnul by som to asi tak ze by to bolo moc "lokalne" pretoze je nas strasne vela a nie kazdy tak ak MT , PD , PP , KE , DCA ...... sa vidia tak casto .... a pochybujem ze by mne napr. ako zastupcovi DCA chcel niekto referovat kde bol a co robil.Presne pre tento ucel je tu forum kde kazdy kto chce aby sa vedelo co ma nove to sem mohol napisat.Dalsia vec co sa tyka veci ako su zrazy tak ci tak je k tomu vzdy samostatna tema a v teme povacsine aj obrazky .... no a v neposlednom rade by som to isto neriesil tlacenou formou ale elektronickou napr. typu PDF .... Nic v zlom ale ako to tak sledujem bud si do klubu tak "zazrany" alebo mas tolko casu ze sa tomu mozes povenovat .... mozes kludne zhodnotit za napr. mesiac kto co porobil zaujimave na aute kde sa co udialo dat tomu nejaku podobu a pripadnym zaujemcom to rozposlat .... Ako napad to mozno nieje zle ale isto by sa tomu musel venovat minimalne jeden clovek naplno a clovek ktory ma cas sledovat vsetko co sa tu deje ...

sak o tom jednom clovekovi hovorim neviem ci si si vsimol konflikt medzi mnou a deejayom hodil som foto do temy a uz bol pruser ale nikto sa ma neopytal preco.lebo mi nejde otvorit osobne albumy a nikto mi nevedel povedat preco a hned som bol zly co sa tyka magazinu tak vela ludi nema cas na forum a myslim ze na casopis by si urcite nasiel cas ci v praci cez prestavku a podobne ale ako hovoris xelo by to jedenho cloveka naplno

OdoslaťOdoslané: 25 Mar 2009, 23:08 
Neprítomný
Obrázok používateľa

Založený: 19 Júl 2008, 01:39
Telefonický kontakt: 0910933456
Okres: Ilava
Značka: /F/I/A/T/
Motor: 1.9uniJetTurboDiesel
Výkon: 105 HorsePower
no konflikt som si vsimol .... z casti sa ho musim zastat ze je pravda pokial nemam cez den cas aspon kuknut na forum a vecer sadnem k tomu a je tak 20 novych stran len v pokeci a nieje tam popisane nic zaujimave tak ma to tiez mierne vytaca .... ako pobavit sa ked ma niekto nieco zaujimave prosim ale polovica z pokecu je aho ako sa mas , nejdeme na pivo a podobne .... bral som pokec ako miesto kde sa nieco rozoberie ale vety typu "kde ste vsetci" a "nikto tu nieje" ma fakt vytacaju.a rovnako ma vytacaju diskusie dvoch ludi o niecom, pretoze ak sa chcem o niecom bavit s jednym clovekom nato mam icq pokec skype msn a ja neviem co este vsetko ..... neber to uplne osobne nieje to len o tebe vsimol som si to u viacerych ludi ale nieco na tom je ... a este mozno jednu vec by som na teba osobne mal ... napisal si ze sa snazis odpisovat na vsetko ak mozes , mozno niekedy menej je viac (pisem to uprimne a z toho dovodu aby si nemusel citat potom narazky typu najvacsi prispievatel na fore ktory lame rekordy v pocte prispevkov za hodinu den tyzden mesiac a takisto veci typu ze pises zbytocnosti) ale to je len moj nazor a moja rada , ktoru mozes brat ako chces .... no a k magazinu , kludne ta menujem (pisem jak boss :D ) sefredaktorom magazinu FBBK .... zaznamenavaj novinky kto ma co nove , co je nove a podstatne na fore (typu zmena systemu objednavania nalepiek) zaujimave zistenia proste veci ktore su nejakym vacsim prinosom pre FBBK , stiahni tie obrazky k tomu co by si tam chcel dat a daj tomu nejaku elektronicku podobu .... aj ked len v sprostom wordpade alebo worde a uvidis aky to bude mat ohlas ... pripadne sa obrat na niekto kto by ti s tym pomohol ci uz s grafikou alebo upravou alebo neviem co by si na tom nezvladol a skus .... za skusku nic nedas a isto by som si precital takyto nejaky tyzdenny mozno 2 tyzdenny alebo mesacny alebo hodinovy ci neviem aky suhrn .... daj tam kalendar narodenin clenov alebo menin foto mesiaca ja neviem co moznosti je vela ..... proste skus a uvidis .... napad to nieje zly a ak mas cas a chut tak tvor .... s pozdravom svetu mier a mne fernet citrus LeonDCA :D :D :D

OdoslaťOdoslané: 25 Mar 2009, 23:17 
Neprítomný
Obrázok používateľa

prva vec co sa tyka prispevkov proste ja za to nemozem som na fore dost casto ale to len preto ze vonku je zle pocasie keby bolo ok som tu neni cely den ale to je jedno preco by som nemohol nic napisat sak je to forum kde sa rozoberaju veci a ja sa pripajam ku kazdej diskusii som proste aktivny clovek nejde o to kolko mam prispevkov to mi je uplne u riti.s tym casakom to bol len navrh proste som to len vyskusal navrhnut- ja sa sa s tym hrat nejdem z dovodu .ze som do pc a programov idiot . :mrgreen: viem si zapnuut net nic viac :)

OdoslaťOdoslané: 26 Mar 2009, 00:01 
Neprítomný
Administrátor stránky
Obrázok používateľa

Založený: 09 Mar 2008, 01:59
Značka: Alfa Romeo
Typ: 156 Sportwagon
Motor: 1.9 16V JTDm
Výkon: 103kW
Rok výroby: 2004
chlapci, osobne problemy si rieste cez SS ;)
a ten magazin, myslim, ze este nie sme taky velky klub, kde by sa dalo mesacne popisat zopar stran o diani v klube. mozno neskor, ale to by zas chcelo team a nie jedneho cloveka co by tu mal o vsetkom prehlad

OdoslaťOdoslané: 26 Mar 2009, 00:04 
Neprítomný
Administrátor stránky
Obrázok používateľa

Založený: 09 Mar 2008, 01:59
Značka: Alfa Romeo
Typ: 156 Sportwagon
Motor: 1.9 16V JTDm
Výkon: 103kW
Rok výroby: 2004
a nevrtajte vsetci do tunďa, ho vyplasite nadobro a mozno ho raz napadne nieco veeelmi dobre, ale bude sa bat to sem napisat, ze ho zase vsetci zrusime.

navrh sa podal, nasledne zamietol, dalej nie je co riesit. bodka.

OdoslaťOdoslané: 26 Mar 2009, 11:49 
Neprítomný
Moderátor
Obrázok používateľa

Založený: 13 Mar 2008, 22:33
Okres: Košice
Značka: Fiat
Motor: 1.2 16V
Výkon: akurát
Rok výroby: 2000
inac mne sa to paci... dobry napad ;)
chvalim :gratulujem:

tuner mozno nieco poriesime neskor

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 120 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.