* Prihlásenie   * Registrovať

Naposledy ste tu boli
Práve je 26 Jan 2020, 17:21
Zobraziť témy bez odpovedí
Zobraziť aktívne témy

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 218 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Zadné REPRO
OdoslaťOdoslané: 16 Feb 2014, 22:25 
Neprítomný
Top Člen
Obrázok používateľa

Založený: 16 Apr 2009, 09:49
Telefonický kontakt: 0904196941
Okres: Nové Zámky
Značka: FIAT
Typ: BRAVO ELX
Motor: 1,4/12v
Výkon: 59kW/80HP
Rok výroby: 1997
ja som vždi tahal nove kable a než nadpajat tie
a ak nemaš nahradné pini do toho domčeku pri poistkach tak nieje čo riešit
a kable tahaj nove od radia aj na ten subwofer

EX:FIAT Marea weekend 1,9TD/102HP ELX-Silver
EX:FIAT Regata 75 Sie 1,4/75HP 1988-White

Profil Odoslať e-mailovú správu  

OdoslaťOdoslané: 30 Sep 2014, 13:28 
Neprítomný
Obrázok používateľa

Založený: 21 Aug 2014, 22:25
Telefonický kontakt: 0911944299
Okres: Lučenec
Značka: Fiat
Typ: Bravo
Motor: 1.9 TD 100
Výkon: 74
Rok výroby: 1996
Ja som uz zadne repro mal :D akurat vipojene a bez konektorov tak som rovno stare repro capil do kosa a dal do platna zo stareho autakable sa mi zatial nechcelo tahat bo mi treba este subac zapojit s cim sa mi bohovo dari, vsetko zapojim ako sa ma a stane sa mnooo velke nic nehra to akurat poblikuje kontrolka na subaku, jedna sa o aktyvny subac viem ze sice nic moc ale ist by mal dako hadam. do toho vsetko mi svieti vstrekovanie je v prdeli termostat vybite lave rameno a nemam zapojene hmlovky a vsade treba davat dake penieze chjoo to aby sme boli asi stale v stehu :D

OdoslaťOdoslané: 30 Sep 2014, 13:36 
Neprítomný
Moderátor
Obrázok používateľa

Založený: 07 Júl 2008, 22:55
Telefonický kontakt: 0904361367
Okres: Senica
Typ: Bravo II
Motor: 1,9JTDM
Výkon: 120 HP+chip
Rok výroby: 2007
ked bude najbližší zraz dobehni a kukneme spolu na to audio :mrgreen:

EX- Fiat Bravo 1,9JTD 105 GT- velky IC,vyfuk,Turbo IHI 1,5 Bar, 235 dvojhmota+ kovokeramika,Vacsie kotuce v predu v zadu,soft BH motorsport 160k 350Nm

OdoslaťOdoslané: 30 Sep 2014, 16:05 
Neprítomný
Top Člen
Obrázok používateľa

Založený: 07 Máj 2009, 13:03
Telefonický kontakt: 0908233180
Typ: Stilo MW
Motor: 1,9 MJT
Výkon: 88kW/120
Rok výroby: 2006
RosTDor napísal:
Ja som uz zadne repro mal :D akurat vipojene a bez konektorov tak som rovno stare repro capil do kosa a dal do platna zo stareho autakable sa mi zatial nechcelo tahat bo mi treba este subac zapojit s cim sa mi bohovo dari, vsetko zapojim ako sa ma a stane sa mnooo velke nic nehra to akurat poblikuje kontrolka na subaku, jedna sa o aktyvny subac viem ze sice nic moc ale ist by mal dako hadam. do toho vsetko mi svieti vstrekovanie je v prdeli termostat vybite lave rameno a nemam zapojene hmlovky a vsade treba davat dake penieze chjoo to aby sme boli asi stale v stehu :D

ahoj pocuj ako pozeram tak sa s nim nenudis :) ked tak sa mozme dakedy stretnut pokecat cez niektory vikend.

OdoslaťOdoslané: 30 Sep 2014, 20:24 
Neprítomný
Obrázok používateľa

to veru nie dneska som pol mesta obehal aby som zistil ze mi nemozu spravit geometriu lebo je vybiti spodny cap a treba nove rameno 46e ale kym to netrieska kaslat nato akurat kus taha do prave ako kazde auto co sme mali :D az na galaxy ta ide prekvapivo dobre, potom som zhanal kto by mal diagnostyku ale jeden ma spaleny kabel a u druheho auto neopovedalo, v opatovej ma vraj este dakto ale uz sa mi ozaj nechcelo vracat do mesta od telky, potom som zhanal dakoho co mi zapoji hmlovky ma posielali do sloveexpresu do servisu viaceri tak nvm ale 16e nahodinu chce inak chcel by som mata aj ja tolko ja mam na hodinu 2,11e + este borvieco bude treba dorabat takze bohvie co to bude nakoniec stat. A nakoniec ma sere ten debilny subac co nejde ale kedze dneska bolo tak pekne poobede tak som rozobral pol auta a natahal kablovanie dozadu k zadnym repro a subacu este mi treba potiahnut napajanie ale nato uz nebol cas aj tak mi treba poriesit este poistku k baterke a prist nato kade to natiahnut dnuka. Inak vies ako to je ked sa ti zda ze mas super zivot treba si zaobstarat auto alebo zenu :D

OdoslaťOdoslané: 01 Okt 2014, 12:40 
Neprítomný
Top Člen
Obrázok používateľa

Založený: 07 Máj 2009, 13:03
Telefonický kontakt: 0908233180
Typ: Stilo MW
Motor: 1,9 MJT
Výkon: 88kW/120
Rok výroby: 2006
RosTDor napísal:
to veru nie dneska som pol mesta obehal aby som zistil ze mi nemozu spravit geometriu lebo je vybiti spodny cap a treba nove rameno 46e ale kym to netrieska kaslat nato akurat kus taha do prave ako kazde auto co sme mali :D az na galaxy ta ide prekvapivo dobre, potom som zhanal kto by mal diagnostyku ale jeden ma spaleny kabel a u druheho auto neopovedalo, v opatovej ma vraj este dakto ale uz sa mi ozaj nechcelo vracat do mesta od telky, potom som zhanal dakoho co mi zapoji hmlovky ma posielali do sloveexpresu do servisu viaceri tak nvm ale 16e nahodinu chce inak chcel by som mata aj ja tolko ja mam na hodinu 2,11e + este borvieco bude treba dorabat takze bohvie co to bude nakoniec stat. A nakoniec ma sere ten debilny subac co nejde ale kedze dneska bolo tak pekne poobede tak som rozobral pol auta a natahal kablovanie dozadu k zadnym repro a subacu este mi treba potiahnut napajanie ale nato uz nebol cas aj tak mi treba poriesit este poistku k baterke a prist nato kade to natiahnut dnuka. Inak vies ako to je ked sa ti zda ze mas super zivot treba si zaobstarat auto alebo zenu :D

v opatovej moj mechanik, dam ti na neho cislo, sikovny chalan robil vo fiate..v SS budes mat kontakt.

OdoslaťOdoslané: 01 Okt 2014, 15:58 
Neprítomný
Obrázok používateľa

Inak za tym som uz raz bol ked sa mi nedalo nastartovat ine auto a neprisiel nato co mu bolo ale to je jedno

OdoslaťOdoslané: 28 Dec 2019, 23:13 
Neprítomný

Založený: 28 Dec 2019, 23:10
Okres: Česká republika
Značka: Alfa Romeo
Typ: 156
Motor: 2.0 TS
Výkon: 110
Rok výroby: 2002
Do zadu bylo lepší natáhnout nové kabely, protože se měnily reproduktoryza nové, a skončilo to nakonec výměnou kompletní kabeláže - pro větší jistotu...

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 218 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.