* Prihlásenie   * Registrovať

Naposledy ste tu boli
Práve je 19 Júl 2018, 15:12
Zobraziť témy bez odpovedí
Zobraziť aktívne témy

Zamknuté fórum Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Blbnutie kúrenia
OdoslaťOdoslané: 06 Nov 2015, 11:13 
Čauko dávnejšie mi začalo robiť kúrenie to že ak vypnem kúrenie na 0 vypínačom tak mi proste stále kúri občas to len tak vyfukuje prerušovane, alebo niekedy ak to potlačím prstom vypínač dole kusok pod polohu 0 alebo nad polohu 0 ani nie o 0.5mm tak je kúrenie pekne vypnuté žiadne fúkanie takisto aj na 1-2-3-4-AUTO mi to kúrenie fúka tak že chvílu pekne fúka potom tak prerušovane atd, a ak mám na 4 a fúka prerušovane ak potlačím vypínač kúsok pod 4 nižšie tak fúka pekne ako na 4 mne.A nerobí to pravidelne len občas a vždy v iných intervaloch.Mna napadlo či nemože byť vadný vypínač že by zle zasadal do tích poloh?

Ohlásiť tento príspevok

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: Re: Blbnutie kúrenia
OdoslaťOdoslané: 20 Nov 2015, 11:42 
Neprítomný
Top Člen
Obrázok používateľa

Založený: 25 Júl 2011, 20:21
Telefonický kontakt: 0907 162 804
Okres: Považská Bystrica
Značka: Fiat
Typ: Bravo GT
Motor: 1.9 JTD
Výkon: 77kW
Rok výroby: 1999
Bravcatko0 napísal:
Čauko dávnejšie mi začalo robiť kúrenie to že ak vypnem kúrenie na 0 vypínačom tak mi proste stále kúri občas to len tak vyfukuje prerušovane, alebo niekedy ak to potlačím prstom vypínač dole kusok pod polohu 0 alebo nad polohu 0 ani nie o 0.5mm tak je kúrenie pekne vypnuté žiadne fúkanie takisto aj na 1-2-3-4-AUTO mi to kúrenie fúka tak že chvílu pekne fúka potom tak prerušovane atd, a ak mám na 4 a fúka prerušovane ak potlačím vypínač kúsok pod 4 nižšie tak fúka pekne ako na 4 mne.A nerobí to pravidelne len občas a vždy v iných intervaloch.Mna napadlo či nemože byť vadný vypínač že by zle zasadal do tích poloh?

chybu mas v tom prepinaci (0,AUTO,1,2,3,4), je to casta zavada

EX:FIAT BRAVO 1.9 JTD GT Tmavomodra metaliza 1998

Tému naposledy oživil Anonymous dňa 20 Nov 2015, 11:42.

Ohlásiť tento príspevok
 Profil Odoslať e-mailovú správu  
Odpoveď s citáciou  
Zamknuté fórum Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.