* Prihlásenie   * Registrovať


Naposledy ste tu boli
Práve je 08 Júl 2020, 23:56
Zobraziť témy bez odpovedí
Zobraziť aktívne témy
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 1 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Pravidlá predaja a reklamy
OdoslaťOdoslané: 24 Okt 2008, 09:50 
Neprítomný
Moderátor
Obrázok používateľa

Založený: 13 Mar 2008, 22:33
Príspevky: 9495
Bydlisko: Košice, Slovensko
Okres: Košice
Značka: Fiat
Typ: Brava
Motor: 1.2 16V
Výkon: akurát
Rok výroby: 2000
Pravidlá predaja a reklamy:

1. Pravidlá, tuto bližšie neupravené sa riadia príslušnými ustanoveniami vo Všeobecných pravidlách klubu.

2. Umiestnenie reklamy na hlavnej stránke FBBK, alebo jej častiach je bezplatné. Ako kompenzáciu za prenájom virtuálneho priestoru pre reklamu, FBBK požaduje poskytnutie zlavy na ponúkaný tovar, či službu pre svojich členov.

3. Členom sa rozumie každá registrovaná osoba na hlavnej stránke klubu (http://www.fiatbravo-bravaklub.sk) s prideleným variabilným symbolom.

4. Top-členom sa rozumie každa registrovaná osoba na hlavnej stránke klubu (http://www.fiatbravo-bravaklub.sk) a fóre (http://forum.fiatbravo-bravaklub.sk), ktorá ma zaplatený členský príspevok. Každý top-člen je zreteľne odlíšený od ostatných členov na stránke, alebo fóre zelenou farbou.

5. Umiestnenie reklamy, reklamnej akcie alebo inej formy propagácie na fóre klubu musí byt schválene Administrátorom, alebo klubom poverenou osobou.

6. Ak predávajúci umiestní komerčnú ponuku, alebo reklamu do sekcie Bazár, táto bude bez upozornenia vymazaná.

7. O povolenie umiestnenia reklamy je potrebné požiadat Administrátora, prípadne klubom poverenú osobu mailom, alebo súkromnou správou na fóre.

8. Každá žiadost sa posudzuje individuálne na základe ponúkanej služby, tovaru a zľavy. O výsledku bude žiadatel informovaný rovnakým spôsobom, akým zasielal žiadosť.

9. V žiadosti musí byť uvedený názov firmy, prípadne meno predávajúceho, zoznam ponúkaného tovaru, alebo služieb a k nim prislúchajúce ceny, výška zľavy, ktorú je ochotný predávajúci poskytnút pre clenov klubu, telefonický a mailový kontakt.

10. Predávajúci je povinný uviesť pravdivé údaje o sebe/firme. FBBK nezodpovedá za škody spôsobené uvedením nesprávnych, alebo nepravdivých údajov.

11. V prípade neschválenia žiadosti, môže predávajúci svoju ponuku prehodnotiť a zaslať na opätovné schválenie.

12. Ak bude žiadost schválená, administrátor umiestní textovú reklamu na fóre klubu v časti "Komerčné ponuky" s príslušnými údajmi.

13. Predávajúci má právo poskytnúť klubu špeciálnu zľavu, ktorú budú môcť využívať len top-členi. Takáto zľava môže byť časovo ohraničená.

14. Predávajúci má právo zmeniť výšku zľavy, ponúkaný sortiment, alebo službu, či iné údaje len po predchádzajúcej konzultácii s Administrátorom klubu, alebo klubom poverenou osobou.

15. V prípade neposkytnutia dohodnutej zľavy, alebo iného porušenia týchto pravidiel bude reklama zo stránok FBBK okamžite vymazaná, bez náhrady akýchkoľvek nákladov a škôd s tým vzniknutých predajcovi.

16. Predaj a kúpa tovaru prebieha vždy len medzi predávajúcim a kupujúcim. FBBK nemá právo akokoľvek zasahovať do tohto vzťahu.

17. Vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadi príslušnými zákonmy Slovenskej republiky, Obchodným zákonníkom a Občianskym zákonníkom.

18. FBBK nenesie žiadnu zodpovednosť za vzniknuté škody, alebo ušlé náklady spôsobené výpadkom webhostingových služieb, prípadne inou skutočnosťou zabraňujúcou vstupu na stránky.

19. Diskusia k daným ponukám prebieha vždy len v na to určenej téme, ktorú vytvorí administrátor, alebo moderátor automaticky, alebo na základe podnetu.


Hore
 Profil Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 1 ] 


Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB2 template by N.Design Studio
phpBB3 template by SE-Tuning
© PCforum.sk