* Prihlásenie   * Registrovať


Naposledy ste tu boli
Práve je 16 Jan 2021, 23:04
Zobraziť témy bez odpovedí
Zobraziť aktívne témy
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Pravidlá fóra
OdoslaťOdoslané: 13 Feb 2010, 13:03 
Neprítomný
Administrátor stránky
Obrázok používateľa

Založený: 09 Mar 2008, 01:59
Príspevky: 2430
Bydlisko: Martin
Okres: Martin
Značka: Alfa Romeo
Typ: 156 Sportwagon
Motor: 1.9 16V JTDm
Výkon: 103kW
Rok výroby: 2004
Pravidlá fóra:

1. Každý užívateľ tohto fóra je zodpovedný za obsah každého svojho príspevku v celku. Vedenie fóra nezodpovedá za príspevky poslané užívateľmi a v prípade potreby, alebo rozhodnutia ich môžu bez akejkoľvek výstrahy zmazať, premiestniť, alebo v prípade nutnosti zmeniť/upraviť obsah.

2. V príspevkoch je zakázané urážanie ostatných užívateľov, rasistické vyjadrovanie, sexuálne ponižovanie, narážky na telesné vady, osočovanie, propagácia násilia, drog, hanobenie národa, používanie hrubých a vulgárnych výrazov. Za otvorené urážanie je trestom okamžité vylúčenie z fóra (BAN).

3. Snažte sa písať gramaticky správne, vyvarujte sa žargónom a iným nespisovným štýlom, nepoužívajte X miesto CH, dávajte pozor na y/i, rozlišujte veľké a malé písmená, používajte interpunkčné znamienka, ... Ostatní užívatelia fóra nebudú musieť takéto Vaše príspevky "dekódovať".
Povolenými jazykmi na fóre sú Slovenčina, Čeština a Angličtina.

4. Akákoľvek forma reklamy musí byť schválená Administrátorom. Reklama posúdená Administrátorom/Moderátorom za nevhodnú, bude z fóra odstránená a jej zadávateľ upozornený. Pri opakovanej nevyžiadanej reklame bude jej zadávateľ potrestaný okamžitým vylúčením z fóra (BAN).

5. Členstvo na tomto fóre a taktiež všetko, čo sa na ňom nachádza je pre užívateľov bezplatné. Akékoľvek dokázané pokusy o vymáhanie peňazí za linky, heslá, upload a iné záležitosti bude potrestané vylúčením z fóra (BAN). Na celom fóre, okrem kategórie Bazár, platí zákaz ponúkania predaja čohokoľvek, akejkoľvek súkromnej inzercie, ak na to nieje výslovný súhlas Administrátora!

6. Platí zákaz akéhokoľvek SPAMU a OT (OffTopic = príspevok, ktorý sa netýka preberanej témy). SPAM je aj príspevok typu: "Thx.", "goood", a podobné príspevky bez vecného obsahu a príspevky cielenej propagáce cudzích stránok. Taktiež sa vyvarujte príspevkom iba so smajlíkmi typu ":D :D :D", ":) :D :lol:", a pod.
OT príspevky a spam budú na ich začiatku označené OT smajlíkom a je už len na vašom rozhodnutí či si takýto príspevok prečítate, alebo ho budete ignorovať a prejdete na ďalší.

7. Snažte sa písať podľa možností hodnotné príspevky. Toto fórum nie je chat. Príspevky píšte k téme, obmedzujte počet smajlíkov a nepridávajte viac rovnakých smajlíkov za sebou (zákaz "tapetovania"). Príspevky bez akejkoľvek informačnej hodnoty, taktiež príspevky, ktoré sa nebudú týkať témy môžu byť bez upozornenia upravené/vymazané. Nové témy zakladajte v správnych sekciách, pomenujte ich vo vlastnom záujme tak, aby čo najpresnejšie vystihovali podstatu témy. Duplicitné, zle zaradené, nezmyselné alebo pravidlá porušujúce témy budú podľa uváženia Administrátorov/Moderátorov presunuté, zamknuté alebo zmazané.

8. Neobťažujte vedenie fóra so žiadosťami o udelenie postu Administrátora, Moderátora, príp. iné. Ak bude potrebné niektorý z postov vedenia obsadiť, bude vyhlásené výberové konanie, do ktorého sa budete môcť prihlásiť. Taktiež nikdy nezaťažujte vedenie fóra formou súkromnej správy alebo cez instant messenger so záležitosťami typu: nevieš, kde zoženiem..., nemáš nejaké linky/kontakt na... a pod. Tieto záležitosti riešte výhradne prostredníctvom fóra! Vo všeobecnosti používajte tieto komunikačné prostriedky iba v prípade nutnosti.

9. Ak nieste spokojní s prácou Moderátorov, váš priestor na sťažnosti je v sekcii "O týchto stránkach". K svojej sťažnosti priložte aj seriózne dôvody, čo vás k nej viedlo, inak bude sťažnosť ignorovaná. Bezdôvodné obviňovanie Moderátorov, znevažovanie práce Moderátorov a provokácia, budú patrične potrestané.

10. Na fóre je zakázané používanie jedného užívateľského účtu viacerými osobami. Účet je určený len pre jednu osobu a nie je možné ho poskytovať ďalej. Ďalej je zakázané viacnásobné registrovanie sa jednou osobou, pod viacerými užívateľskými účtami. Po dokázanom porušení tohto pravidla nasleduje okamžité vylúčenie z fóra (BAN).

11. Prísne sa zakazuje pridávanie pornografických a neslušných obrázkov do príspevkov, podpisov a obrazkov postavicky!

12. Dbajte prosím na dobré mravy a tiež na to, že nie každý je v odbore znalý a skúsený.

13. Je zakázané pridávať do fóra, alebo ako prílohu k príspevku alebo súkromnej správe nelegálne súbory (crack, keygen, patch, ...) alebo hocijaký nelegálny materiál. Pokiaľ pridávate voľne šíriteľný software, dodržiavajte licenčné podmienky! Tiež je zákaz pridávania akýchkoľvek príspevkov týkajúcich sa nelegálneho obídenia ochrán SW produktov, linky na ed2k, magnety pre DC++ a pod.! Pri porušení pravidla automaticky nasleduje vylúčenie z fóra (BAN)!

14. Pri organizovaní stretnutia a s tým súvisiacim založením novej témy v sekcii "Zrazy a stretnutia" je potrebné dodržať prehľadnosť. Dátum, čas, miesto a zoznam účastníkov musia byť obsiahnuté v téme s názvom "Miesto stretnutia - dátum" a diskusia k tejto téme musí prebiehať v inej, s názvom "Miesto stretnutia - návrhy, nápady a diskusia".

15. Je zakázané uverejňovať telefonické kontakty na súkromné osoby, bez ich súhlasu, do diskusného fóra. Takýto kontakt môžete posielať len cez "Súkromnú správu". Ďalej sa zakazuje uverejnovať akýkoľvek telefonický kontakt za účelom reklamy, mimo sekcie "Komerčné ponuky".

16. V podpise je okrem iného dovolené používať aj obrázky, avšak tieto nesmú mať väčšie rozmery, ako 800px na šírku a 170px na výšku. Povolená tolerancia, kvôli nezdeformovaniu obrázku, je len vo výške a to +/- 7%.

17. Doplnenie bodu 6. Každý užívateľ, ktorého činnosť bude moderátorom, alebo administrátorom vyhodnotená ako porušenie bodu 6, bude upozornený. Po treťom upozornení má právo moderátor/administrátor udeliť tomuto užívateľovi zákaz prístupu na fórum v trvaní jedného dňa. Ak ani po udelení a vypršaní tohto trestu užívateľ so svojou činnosťou porušujúcou pravidlá fóra neprestane, môže mu byť udelený zákaz prístupu na fórum, na neobmedzenú dobu.

18. Príspevky používajúce nepovolené formátovanie, budú podľa uváženia Administrátorov/Moderátorov upravené, alebo zmazané.


Hore
 Profil Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Pravidlá fóra
OdoslaťOdoslané: 12 Apr 2010, 18:20 
Neprítomný
Moderátor
Obrázok používateľa

Založený: 13 Mar 2008, 22:33
Príspevky: 9495
Bydlisko: Košice, Slovensko
Okres: Košice
Značka: Fiat
Typ: Brava
Motor: 1.2 16V
Výkon: akurát
Rok výroby: 2000
:arrow: 12.04.2010
Pridané pravidlo číslo 18


Hore
 Profil Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2 ] 


Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB2 template by N.Design Studio
phpBB3 template by SE-Tuning
© PCforum.sk